Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Čím se zabýváme

 

RÁDI VÁM POMŮŽEME NAJÍT CESTU K TRVALÉMU ZDRAVÍ...


Naší hlavní činností je zjištění Vašich skutečných zdravotních potíží, následné využití frekvenční metody a doporučení k Vašemu efektivnímu a trvalému uzdravení.

 
Ve zkratce lze říci, že frekvenční metoda je prospěšná v podstatě u všech zdravotních potíží.
Většinu zdravotních potíží nám způsobují viry, bakterie, plísně a paraziti (jejichž toxické metabolity navíc zamořují naše tělo). Tyto patogeny lze s pomocí frekvenční metody úspěšně zahubit, nebo v případě větších parazitů alespoň omezit jejich funkci, případně schopnost reprodukce.

I u „zdravých“ lidí lze frekvenční metodu použít pro očistu a posílení organismu – např. lymfatického systému, imunity, jater a obecně posílení činnosti orgánů a nastartování přirozené detoxikace organismu.

Pokud chcete řešit jakýkoliv svůj zdravotní problém, obraťte se na nás a my Vám pomůžeme najít vhodnou cestu k opravdovému uzdravení.
Jedná se zpravidla o kombinaci využití frekvenční metody a vhodných přírodních doplňků pro úspěšné vyřešení daného zdravotního problému.

Nejdůležitější pro úspěšné využití frekvenční metody je znát přesnou diagnózu (což v praxi často nemusí znamenat informace, které si přinesete od svého lékaře).

Pro detekci vašeho zdravotního problému, případně i výživových látek, které vašemu organismu chybějí, lze využít přístroje, které jsou založené v podstatě právě na principu frekvenční metody.

Aby Vám frekvenční metoda ale přinesla opravdový prospěch a trvalé zdraví, nestačí si pouze sednout k plazmovému generátoru nebo zapperu a očekávat, že tím všechny vaše potíže zmizí...

Úspěšné uzdravení spočívá především na stavu vnitřního prostředí Vašeho těla, ale také na způsobu myšlení. Ne nadarmo se říká, že naše mysl je hlavním spouštěčem všech nemocí…

Nejčastější příčinou zdravotních potíží bývá nedostatek minerálů a vitamínů, překyselení organismu, kterým v současné době trpí díky životnímu stylu až 96% populace, a v neposlední řadě také zanesení těla jedy a nedostatek pohybu.